• YÜZ YILLIK DENEYİMİN SONUCU
  KALİTE

  King Koil 1898 yılından bu yana başta ABD olmak üzere tüm dünyada müşterilerine yüksek kaliteyi uygun fiyatla sağlamaktadır.

  Konfor, dayanıklılık ve değer, her yatağın uzman ellerde tasarlanıp planlanması ve usta ellerde üretilmesi ile King Koil markasının en belirgin özellikleri haline gelmiştir.

  King Koil kalitesi, ‘sağlıklı yatak’ bilincini tasarımla birleştiren tüm müşterilerimizin tercihi olmaktadır.

 • TEKNOLOJİNİN SAĞLIĞA KATKISI:
  MÜKEMMEL BİR YATAK

  İyi bir yatak deneyimi, son birkaç yıl içinde akıl almaz teknolojik gelişmeleri içine alarak yatak bilimini ortaya koydu. Bu bilim, kusursuz ustalık ve göz alıcı tasarım ile birleşerek mükemmel yatak deneyimini sizlere sağlıyor.

  King Koil’de bizler, yüz yıllık ustalık deneyimimizi onlarca teknolojik materyal ile birleştiriyoruz, sizlere endüstriyi tamamen değiştiren visko elastik akıllı yatak, ayrı ayrı yerleştirilmiş küçük paket yaylar (pocket spring), multi spring, at kılı, pamuk ve yün gibi çeşitli materyallerle yaşamınızın üçte birini en sağlıklı şekilde geçirme fırsatını sunuyoruz.

 • SAĞLIĞINIZ
  YATAĞINIZIN İÇİNDE

  King Koil, sizlere iyi ve sağlıklı yatak deneyimi sunmayı hedefler.
  Bu hedef, bugün binlerce memnun müşteri ile sonuçlanmıştır.

  Yaşamınızın üçte birini geçirdiğiniz yatağınız, güne sağlıklı başlamanızın ilk adımıdır.

 • ...ve tecrübenin ustalıkla buluştuğu yer:
  YATSAN

  35 yılını Türkiye’nin daha rahat ve daha kaliteli bir uyku deneyimi yaşamasına adamış olan YATSAN, uluslararası bir marka olan King Koil ürünlerini tüm dünyada üretme lisansına sahip sayılı yatak üreticilerindendir. Günümüz fabrikasyon teknolojilerini, butik üretim anlayışıyla birleştiren YATSAN, mükemmel yatak anlayışını King Koil ürünlerinde de devam ettirerek yüzde yüz müşteri memnuniyetini başarıyla sağlamaktadır.