Sağlıklı yaşamın en önemli etkenlerinden biri, gece boyunca kesintisiz süren, düzenli ve rahat bir uykudur.

Düzenli bir uyku deneyimi için, uyku saatlerinizi doğru ayarlamanız önemlidir. Eğer bunu alışkanlık haline getirirseniz, vücudunuz da bu uyuma-uyanma döngüsüne alışır ve geceleri yattığınızda uykuya dalmanız daha kolay olur.

Yatak odanızı, uykuya özel hale getirmeniz de sağlıklı uykuyu etkileyen faktörlerden biridir. Yatak odanız, sessiz, karanlık ve serin olursa, uykuya dalmanız ve kesintisiz bir uyku çekmeniz daha kolay olacaktır.

Geceleri, uyku vaktine yakın zamanlarda, yemek, alkol ve kafeinden kaçınır, bunlar yerine egzersiz yaparak vücudunuzu rahatlatırsanız, hem stresten uzak, daha sağlıklı bir yaşam hem de rahat bir uyku süreci yaşarsınız.

HER YÖNÜYLE MÜKEMMEL

King Koil yatakları, yalnızca sağlıklı bir uyku ya da yalnızca güzel bir görünüm değil, her iki özelliğin eşi görülmemiş koleksiyonunda birleştirildiği mükemmel bir deneyim vaad ediyor.

Kesintisiz uyku için King Koil

Bir King Koil yatağı aldığınızda, 100 yıllık deneyimin, el işçiliğiyle birleştiği mükemmel bir sanat eseri satın almış olursunuz. Benzersiz hatları, göz kamaştırıcı tasarımı ve muhteşem başlık ve bazasıyla, King Koil yatakları yatak odanızın sihirli parıltısı haline gelecek.

Gerçek rahatlığın sunduğu sağlık

Sünger destekli kenarlar, 5 zone'lu torba yay sistemi (Pocket Spring), ekstra omuz desteği, viskoelastik akıllı sünger tabaka, multi spring yay sistemi, lateks tabaka, benzersiz havalandırma sağlayan at kılı katman...

Tüm bunlar, o güzel tasarımların içinde gizlenmiş mühendislik harikası sağlık simgeleri. King Koil yataklarında kullanılan doğal malzemeler, sağlıklı bir uyku deneyimi yaşamanız için size öze tasarlandı.

Ve sonsuz mutluluk

King Koil, görsel zenginliği, mükemmel işçiliği ve seçilmiş en kaliteli malzemeleri ile yatak odanıza renk, vücudunuza sağlık, ruhunuza mutluluk katacak.

Uyku için oluşturabileceğiniz çevresel faktörlerin yanında, sizi rahat bir uykuya ve sağlıklı bir güne taşıyacak en önemli şey, yatağınızdır. Yatağınız, kolayca uykuya dalmanızı sağlayacak kadar konforlu olmalı ve uyurken sizi doğru pozisyonda tutup vücudunuzu her yönden destekleyecek şekilde tasarlanmış olmalıdır. Böylece kesintisiz bir uyku deneyimi yaşayarak vücudunuzu tamamen dinlendirip stresten arındırır, yatağınızın size sağladığı konforla ağrılarınızdan kurtulup güne enerji dolu ve mutlu başlayabilirsiniz.

King Koil koleksiyonu, at kılından lateks sünger katmanlara, torba yay sisteminden viskoelastik materyale kadar, teknolojinin elverdiği en kaliteli materyalleri barındırarak, sizi sağlıklı bir uyku deneyimiyle tanıştırır, göz alıcı tasarımı ve mükemmel el işçiliğiyle, uyandığınızda bile sizi rüyada hissettirecek bir görsel zenginlikle hayatınıza renk katar.

King Koil yatak koleksiyonunda kullanılan materyallerin hepsi sizin daha sağlıklı bir uyku deneyimi yaşamanız için özenle seçilmiş ve mükemmel kombinasyonlarla 4 farklı yatak seçeneğinde beğeninize sunulmuştur: Rose, Savoy, Continental ve Amethsyte.