Dayanıklı ve konforlu…

World Extended Life Serisi’nden Athens Plush Yatak; zorlu kosullarda test edilmis ve normal yataklara göre daha dayanıklı, daha uzun ömürlü oldugu belirlenmistir. ICA (International Chiropractor Association) onaylı vücut ve saglık dostu yataktır. Ped destegi yumusak konfor katmanı saglarken; pamuk ve yün ile yaz ve kıs dönemlerinde ekstra konfor saglar. Dayanıklı olması ve tüm vücut ölçülerine destek saglaması için yüksek mühendislikle üretilmistir. Esnek, yüksek yogunluklu süngerler, dunlop lateks ile konfor destegini tamamlamıstır.

Athens Plush’de Hangi Özellikler Var? Pamuk

Yatagın ped kısmında bulunan dogal pamuk lifleri, nemi dengeleme özelligi ile vücut ısısını ayarlar. Terlemeyi azaltarak saglıklı uyuyup zinde uyanmanızı saglar.

Yün

Yatagın ped kısmında bulunan yün, lifler arasındaki hava kütlesi sayesinde vücut ısısının dogal olarak korunmasına destek olur.

Lateks

Kauçuk agacından üretilen bu dogal malzeme, yatak içerisinde hava dolasımını saglayıp, sıcaklıgı dengeleyerek saglıklı bir uyku ortamı saglar.

Pocket in Pocket Yay Sistemi

Bireysel vücut agırlıgına göre destek saglayan ikinci bobin yayla birlikte, sertlik dengesini saglar. Vücudun Posturpedik yapısına göre vücut uyumu ve denge özelligi saglar.